+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Max Payne 3

Klíčová slova: Max Payne 3,Max Payne

E-mail: info@max-payne-3.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Web věnovaný hře Max Payne 3, na němž naleznete množství informací nejen o něm, ale i o zbylých dílech série. Max Payne 3 je chystaná third person akční hra vyvíjená studiem Rockstar Vancouver pro PC, XBOX 360 a PS3. Na rozdíl od prvních dvou dílu se děj neodehrává v zasněženém New Yorku, ale v brazilském Sau Paulu, kam se Max vydal, aby dal životu nový smysl.

Web: max-payne-3.eu/

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.