+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Max Payne 3

Klíčová slova: Max Payne 3,Max Payne

E-mail: info@max-payne-3.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Web věnovaný hře Max Payne 3, na němž naleznete množství informací nejen o něm, ale i o zbylých dílech série. Max Payne 3 je chystaná third person akční hra vyvíjená studiem Rockstar Vancouver pro PC, XBOX 360 a PS3. Na rozdíl od prvních dvou dílu se děj neodehrává v zasněženém New Yorku, ale v brazilském Sau Paulu, kam se Max vydal, aby dal životu nový smysl.

Web: max-payne-3.eu/

Další související informace

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.1049 sekund.