+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Media-server.cz - stránky

Klíčová slova: HTPC, Přehrávače médií, XMBC, Mediaportal, MythTV

E-mail: mediaserver.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2010

Popis: Media-server.cz jsou stránky věnované HTPC, přehrávačům médií a programům XBMC, Mediaportal, MythTV, EventGhost. Problematice jejich ovládání a přizpůsobení. Návodya recenze, testy nejen komponentů pro HTPC.

Web: www.media-server.cz/

Další související informace

Přehrávače

e-shop přehrávače kvalita multimediální – Navštivte náš internetový obchod a vyberte si ze širokého sortimentu kvalitních multimediálních přehrávačů a příslušenství. V našem e-shopu naleznete kvalitní MP4 přehrávače za rozumné ceny. U každého přehrávače naleznete podrobný popis a detailní fotografie.

SPITFIRE retro sluchátka

designová sluchátka, cool mp3 přehrávače – El Conquistador je obchod, který přináší na český trh nové, originální výrobky, které nabízejí koncovým zákazníkům neobvyklý zážitek a pocit plynoucí s neotřelého designu, který se na našem trhu ještě neobjevuje. C9lem společnosti El Conquistador je dikotvat styl na poli osobní zábavy a módy. V první vlně přináší společnost na svém e-shopu kolekci designových sluchátek a MP3 přehrávačů v uvolněném retro stylu za velmi dostupných podmínek.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.