+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MegaApple

Klíčová slova: apple, iphone, ipod, ipad, macbook, imac, iso, mac

E-mail: info@megaapple.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2010

Popis: Internetový portál o značce Apple. Informace o produktech iPhone, iPod, Macbook, iMac, iPad. Recenze příslušenství, her a aplikací pro iPhone, iPod, iPad a Mac OS X. Tipy a Triky s operačním systémem Mac OS X a iOS. Zprávy o hrách pro Macbook a iMac a ostatní počítače s Mac OS X.

Web: www.megaapple.cz

Další související informace

Xage.cz - Víme to prv

intenet, mac, pc, xage, xavar, životní styl, ipho – Nápad na vytvoření tohohle webu jsme dostali, když jsme se nacházeli už v trochu veselejší náladě a vymýšleli jsme, jak si vydělat peníze. Rozhodli jsme se tedy, že si necháme dle ruského vzoru vytvořit stránky, které budeme postupně plnit různými články. Tak se tedy stalo a po několika krušných měsících byly stránky na světě. Nejprve bylo nutné vložit několik desítek článků, aby vůbec bylo možné stránky začít propagovat. Stylem pokus - chyba se nám podařilo vložit dostatek článků, abychom mohli dát všem o stránkách vědět. ( to, že jsme články museli několikrát opravovat, protože jsme se pokaždé rozhodli je mít v takovém či onakém formátu nebo protože jsme měli něco špatně, raději nezmiňuju ) Ze začátku byla návštěvnost dosti mizivá - něco kolem dvaceti lidí denně, ale v současné době se stabilizovala na cca 200 lidí denně - tím to doufáme ale nekončí! Na stránkách se momentálně nachází něco kolem tříset článků a každý den pro vás připravujeme nové. Někdy se podaří přidat jich víc, někdy míň, ale věřte, že se snažíme. Slabší dny, kdy bohužel musíme plnit jiné povinnosti, se vám snažíme vynahradit dalšími dny, kdy vybíráme to nejlepší. V budoucnosti bychom chtěli každý den vkládat minimálně jeden článek do každé kategorie a naše ambice ohledně návštěvnosti jsou několik tisíc denně. Uvidíme, zda se zadaří. Nezapomeňte, že i vy můžete přispět se svou troškou do mlýna ;-)

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Expresní servis notebooků

Hp, Epson, Canon, Samsung, Fujitsu, Minolta – Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků , počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta , Brother, LYNX , Canon, Olivetti , Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox , (HP) Hewlett Packard, Samsung .

Načítání trvalo 0.3119 sekund.