+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Megasíť

Klíčová slova: Megasíť.cz Internet Domažlice, Tachov, Bor a okolí

E-mail: info@megasit.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2010

Popis: Poskytování internetových služeb v oblastech Domažlicka a Tachovska, Připojení k internetu v okolních obcích Domažlic a Tachova. poskytování Outsourcingu,Webhosting, poskytovatel Webdesignu, Domény, tvorba WWW, Virtualizace. Připojení k internetu v okolních obcích Domažlic a Tachova.

Web: www.megasit.cz

Další související informace

Forclick

Kvalitně a transparentně spravujeme nejen internet – PPC systémy Sklik, Google AdWords, AdFox, E-target, BB kontext, dále také PPC systémy na sociální síti Facebook.com. Kvalitní plánování rádiové a televizní reklamy. Outdoor i Indoor marketing. Reklamní předměty, tisk vizitek atp

PSČ měst a obcí

psč, psč měst a obcí – Posíláte dopisy a neznáte poštovní směrovací čísla? Databáze PSČ měst a obcí Vám poskytne odpověď. Pokud znáte PSČ a chcete vědět, jakou lokalitu označuje, na webu PSČ měst a obcí to zjistíte. Pro časté uživatele nabízíme rychlé vyhledávání PSČ.

Restaurace a Penzion Parkány v Poličce

Restaurace a Penzion Parkány,ubytování v – Příjemné,ničím nerušené prostředí,umístěné u historického centra v těsné blízkosti městských hradeb.Nabízíme ubytování v běžných i podkrovních útulných pokojích.Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.Restaurace je součástí penzionu.Možnost posezení i v předzahrádce.K penzionu patří vlastní parkoviště,které je pro hosty penzionu a restaurace zdarma.Po dohodě možný pobyt se psy.V penzionu je možnost uschovat kola. .

Načítání trvalo 3.4522 sekund.