+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mentor - Váš domácí učite

Klíčová slova:

E-mail: info@mentor.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2007

Popis: Korespondenční kurzy z oblastí profesního vzělávání, marketingu a managmentu, PC a informatiky, jazykových kurzů a kurzů pro volný čas. Naučíme Vás, jak z koníčka nebo záliby udělat zaměstnání a také jak založit vlastní firmu i jak na svoji firmu upozornit případné zákazníky.

Web: www.mentor.cz

Další související informace

Vizualizace staveb

3d, vizualizace, staveb, exteriéru, interiéru – Atelier Vizarch se specializuje na fotorealistické vizualizace staveb, interiér? i exteriér?, 3d modely libovolných objekt? (nap?. nábytku) a zákresy do fotografií. Architekt?m a developer?m nabízí možnosti individuálního provedení vizualizace dle specifických požadavk?.

Pension U Kohouta v Jesenici

Pension U Kohouta ,ubytování v – Pension se nachází v těsném sousedství Restaurace u Kohouta v Jesenici u Prahy.Nabízíme Vám komfortní ubytování v osmi nových, plně vybavených, komfortních dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, s možností přistýlky, s parkováním pod uzamčením a s možností využití služeb stylové Restaurace U kohouta,V jednotlivých apartmánech naleznete minikuchyňku vybavenou lednicí a elektrickým sporákem, kterou je možno na přání dovybavit mikrovlnou troubou. V obývacím pokoji je televize s pohodlným sezením a obývací stěnou, v ložnici potom dvě lůžka.

Načítání trvalo 1.2671 sekund.