+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mgr. Jana Tylová

Klíčová slova: GIS řešení, dálkový průzkum Země

E-mail: giscom@blueghost.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2010

Popis: GIS řešení, dálkový průzkum Země, produkce, zpracování a analýza GIS dat, tvorba map, mapové servery, WMS,WFS,atd. GIS řešení, dálkový průzkum Země, produkce, zpracování a analýza GIS dat, tvorba map, mapové servery, WMS,WFS,atd.

Web: www.giscom.cz/

Další související informace

Datesoft s.r.o.

software na zakázku, portálová řešení, e-commerce – Vývoj software na zakázku, portálová řešení (vyhledávače, katalogy, komunity), podnikové informační systémy (Helios orange, zakázkové). E-commerce (CMS, eshop, B2B, e-goverment, B2E). Integrace e-commerce a podnikových systémů.

Dotace, Centrum pro rozvoj Vysočiny

dotace pro začínající podnikatele, dotace pro země – Občanské sdružení Centrum pro rozvoj Vysočiny zprostředkovává dotace z EU. Vyřizuje získání dotací pro podnikatele, dotace pro zemědělce, dotace pro začínající podnikatele, dotace pro začínající zemědělce, dotace pro obce a města. Dále se zabývá administrací dotací, organizuje výběrová řízení, veřejné zakázky, vyhledává nejvhodnější dotační tituly pro všechny podnikatelské či jiné investiční záměry. Získává dotace pro založení plantáží rychle rostoucího Japonského topolu. Zařizuje výsadbu a nákup řízků Japonského topolu.

EQIS CRM systém, cloud CR

crm, systém, cloud, online, řešení, EQIS – EQIS CRM - opravdu přehledný systém CRM. Možnosti provozování - CRM cloud, CRM řešení na míru. Marketingová funkčnost, integrovaná pošta, Google Calendar sychronizace, mobilní podpora a mnoho dalších funkcionalit.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.