+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Milan Seitler

Klíčová slova: fit vut, php, html, css, student, programování,

E-mail: mildouchon@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2012

Popis: Web o online i offline tvorbě v oblasti IT. Články o FIT VUT, programování, tvorba webových stránek, služby html, php a css, ale taky věci z běžného života, názory na hudbu, sport či cokoliv jiného.

Web: seitler.cz

Další související informace

Laca - programování

develop, programování, program, PHP, J2EE, JAVA, I – Specializujeme se především na analytické a programátorské činnosti jak pro webové, tak desktopové aplikace. Klientům nalezneme vhodné a především levné programové řešení k optimalizaci procesů a zvýšení viditelnosti na trhu.

www.validatory.sk

validátor, validácia, HTML, WCAG, CSS, W3C,RSS,XML – Preverte si kvalitu Vašich stránok.Odkazy na webové validátory HTML, CSS, WCAG, XML, RSS... Na tejto stránke nájdete na jednom mieste sprístupnené odkazy na kľúčové validátory, ktoré vykonajú validáciu zvolených webových dokumentov vzhľadom na aktuálne normy (X)HTML, CSS a WCAG. Preveriť si tu možete aj ďalšie parametre Vášho webu ako napr. platnosť hypertextových odkazov, validitu súboru robots.txt, súboru XML sitemapou webu, súborov indentifikujúcich ochranu súkromia P3P a rôzne druhy syndikovaných exportov.

SEO Světwebu - Zjištění ranků

SEO, zjišťování ranků, Pagerank, Validace stránek, – SEO Světwebu je nástroj ke zjištění Ranků, který je velmi efektivní pro osobní i profesionální použití. Zprostředkuje informace o návštěvnosti a vazbách na sociálním sítí. Slouží také pro zjištění počtu zpětných odkazů na vaše stránky a zjistí popularitu vašich stránek a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.