+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mini Notebook

Klíčová slova: mini notebooky, subnotebooky, mini laptopy, umpc

E-mail: mininotebook@minilaptop.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Mininotebook.cz - to je diskuzní fórum pro zájemce o mini notebooky, subnotebooky, mini laptopy a umpc s velkým zaměřením na Asus Eee PC. Na stránkách naleznete i bazarovou sekci s použitými notebooky.

Web: www.mininotebook.cz

Další související informace

Notebooky-PC

Levné notebooky, levné počítače, příslušenství – Levné notebooky, levné počítače, příslušenství k počítačům a veškeré počítačové komponenty. Notebooky a všechny komponenty dodáváme po celé ČR do 48 hodin. Vyberte si svůj notebook z velké nabídky notebooků.

Špionážní technika

mikro kamery, mini kamery, skryté kamery – Mikro kamery, mini kamery, skryté kamery, kamera v hodinkách, kamera v brýlích, kamery s detekcí pohybu a další špionážní technika. Největší výběr špionážní techniky za super akční ceny. Rychlé doručení, do 24hod.

Abraka Mini hotel v Českém Krumlově

Abraka Mini hotel ,Český – Hotel Abraka Mini v Českém Krumlově nabízí romantické a levné ubytování hned vedle hlavního náměstí Českého Krumlova. Ubytovací kapacita hotelu Abraka činí 17 lůžek z toho to jsou - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky a apartment. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a satelitem. Terasa poskytuje ubytovaným hostům nevšední výhled na historické památky města. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, hostům nabízí především speciality české kuchyně, ale k dispozici je i mezinárodní kuchyně.Parkování před hotelem.

Načítání trvalo 3.1004 sekund.