+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MJM Design

Klíčová slova: tvorba webových stránek, webdesign, tvorba www

E-mail: info@mjmdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: Kolínská firma zabývající se profesionální tvorbou webových stránek veškerého rozsahu, tvorbou webdesignu a grafických návrhů např. pro vizitky, brožury, letáky, katalogy, reklamní poutače a podobný propagační materiál.

Web: www.mjmdesign.cz

Další související informace

Zbyšek Nádeník

tvorba webových stránek, webdesign – Tvorba webových stránek pro živnostníky a menší firmy. Nejsem nejznámější webdesigner na trhu, a proto pracuji s daleko větším nasazením.

Ing. David Ondráček

tvorba webových stránek, webdesign – Nabízím kompletní webdesign od analýzy klíčových slov, zajištění domény a webhostingu přes vlastní tvorbu a správu webových stránek až po jejich propagaci. Snažím se o originální design, samozřejmostí je správně strukturovaný a validní XHTML/CSS kód a optimalizace pro vyhledávače.

MATEZ.CZ Grafické studio

grafika, grafické studio, webdesign, tvorba www – Jsme kreativní grafické studio, zabývající se především tvorbou grafických návrhů webových stránek. Vytváříme také firemní loga, banery, tiskoviny (vizitky, letáky, polepy výloh), není pro nás problém 3D grafika, animace či kresby. Na poli grafiky máme bohaté a dlouholeté zkušenosti. Pracujeme přesně, polehlivě a baví nás to. Chcete vypadat lépe než konkurence? Pomůžeme vám.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.