+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilní inventura

Klíčová slova: Repsale, mobilní, prodej, prodejní, objednávkový

E-mail: repsale@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: Software pro mobilní evidenci majetku a inventarizaci skladových zásob pro platformu WinMobile/WinCe, terminaly Motorola. Software pracuje se snímačem čárového kódu, s seznamem karet majetku a lokaci, umožňuje provést inventuru majetku v terénu.

Web: www.repsale.com

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

Mobily s 3D displejem

3d mobily, mobilní, telefony – Webové stránky, které svým návštěvníkům nabízí novinky ze světa 3D mobilních telefonů. 3D mobily jsou novou generací mobilní telefonů a jsou vybaveny 3D displejem. Pokud Vás zajímá kam míří elektronika, navštivte stránky zabývající se 3D mobily.

Svět fotobank

fotobanky, mikrofotobanky, přehled, prodej, grafik – Kompletní přehled o novinkách a aktuálních informacích ze světa fotobank. Nabízíme základní informace o nejpoužívanejších společnost a hlídáme veškeré nové informace související s prodejem a nákupem fotografií, ilustrací a videí.

Načítání trvalo 0.2426 sekund.