+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilní stránky

Klíčová slova: smartphone,mobilni,stranky,www

E-mail: info@mobelia.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2012

Popis: Svět se neustále zmenšuje. Vše, co lidé potřebují zjistit, najdou zmáčknutím tlačítka ve svém telefonu. Mobilní internet zažil obrovský boom a proto je tu mobelia.cz - pomůže vám vytvořit atraktivní stránky pro mobilní telefony.

Web: www.mobelia.cz

Další související informace

Webové stránky Blo-gros

tvorba,internetové,stránky,webové,webdesign,html – Tvorba levných internetových stránek pro malé a střední podniky. Kvalitní a jednoduchý webdesign, zařízení webhostingu pro Vaše webové stránky. Použití klasických technik tvorby internetových stránek jako je PHP, CSS a samozřejmě HTML.

vyvoj smartphone aplikaci

smartphone,android,iphone,blackberry,mobile,hry – Tutorialy Nejvic.eu - vývoj aplikací pro smartphone - Android, iPhone, Blackberry a Windows Mobile. Zabýváme se základy herní logiky, Frameworky, které urychlují vývoj her a vývojem 3D aplikací a her.

SEO a tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,webové stránky,web,www – Věnujeme se kompletní tvorbě webových stránek. Zajistíme vám doménu, napíšeme za vás textový obsah optimalizovaný pro vyhledávače = SEO, navrhneme webdesign, reklamní bannery, zapíšeme web do katalogů.

Načítání trvalo 0.2436 sekund.