+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilní VoIP

Klíčová slova: mobilní VoIP, telefonování přes Internet, SIP

E-mail: jiri.kovanda@xbizon.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Volejte z mobilu přes Internet! Mobilní VoIP vám ušetří spoustu peněz. Užívejte si levné volání na mobil i na pevnou přes internet. Jak na volání zdarma? Vyzkoušejte VoIP v mobilu! Pokud se pohybujete v dosahu wifi nebo 3G sítí, můžete výrazně ušetřit! Funguje na většině moderních mobilů!

Web: mobilnivoip.cz/

Další související informace

Popfax.com - Fax Internet

fax, fax přes internet, faxovat – Služba Popfax umožňuje odesílání a přijímání faxů přes Internet nebo email. Zákazníkovi je přiděleno osobní faxové číslo s místní předvolbou. S touto službou už nepotřebujete faxový přístroj ani telefonní linku, odesílání a přijímání faxů s modemem adsl bez jakékoli instalace. Zákazník má možnost vybrat si více typů předplacení, může si předplatit stálé nebo dočasné číslo. Odeslání jedné faxové stránky stojí pouze 1,50 Kč do nejžádanějších destinací na světě a přijímání faxů je neomezené.

Euphony česká republika

euphony, euphony internet, euphony mobilní telefon – Euophony informační portál, novinky ze světa komunikace, mobilních telefonu, internetového připojení a pevných linek Euophony informační portál, novinky ze světa komunikace, mobilních telefonu, internetového připojení a pevných linek

Půjčka až 5000 Kč online do 24 hodin

půjčka přes internet, sms půjčka, online – Poskytovatel půjček prostřednictvím stránek pujcka112.cz Vám poskytne půjčku online a přes SMS od 1000 Kč do 5000 Kč. Stačí vyplnit registrační formulář, uhradit registrační poplatek 1 Kč a vybrat si půjčku z naší nabídky která přijde na Váš účet.

Načítání trvalo 0.0512 sekund.