+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mobilní VoIP

Klíčová slova: mobilní VoIP, telefonování přes Internet, SIP

E-mail: jiri.kovanda@xbizon.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Volejte z mobilu přes Internet! Mobilní VoIP vám ušetří spoustu peněz. Užívejte si levné volání na mobil i na pevnou přes internet. Jak na volání zdarma? Vyzkoušejte VoIP v mobilu! Pokud se pohybujete v dosahu wifi nebo 3G sítí, můžete výrazně ušetřit! Funguje na většině moderních mobilů!

Web: mobilnivoip.cz/

Další související informace

Popfax.com - Fax Internet

fax, fax přes internet, faxovat – Služba Popfax umožňuje odesílání a přijímání faxů přes Internet nebo email. Zákazníkovi je přiděleno osobní faxové číslo s místní předvolbou. S touto službou už nepotřebujete faxový přístroj ani telefonní linku, odesílání a přijímání faxů s modemem adsl bez jakékoli instalace. Zákazník má možnost vybrat si více typů předplacení, může si předplatit stálé nebo dočasné číslo. Odeslání jedné faxové stránky stojí pouze 1,50 Kč do nejžádanějších destinací na světě a přijímání faxů je neomezené.

Výdělek přes internet

výdělek přes internet, klikačky, PTC, emailovky – Chcete vydělávat z pohodlí svého domova? Nabízíme Vám velmi snadný a příjemný způsob výdělku a nemusíte se ani hnout ze svého křesla! Můžete se nechat platit např. za příjem reklamních e-mailů, nebo za klikání na reklamy. Nechejte svůj internet vydělávat!

ADSL internet

adsl internet, cdma, mobilní internet – Provádíme distribuci připojení k internetu od poskytovatele Telefonica O2. Jsme business partner této společnosti. Distribuujeme internet ADSL, CDMA a mobilní připojení. Poskytujeme úplnou zákaznickou podporu a mnoho dalších služeb.

Načítání trvalo 0.0894 sekund.