+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mojezatvoje.cz - výměnný obchod

Klíčová slova: výměnný obchod, bártrový obchod, výměna, barter

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2012

Popis: Mojezatvoje.cz je výměnný obchod s pestrým výběrem předmětů a věcí k výměně. Můžete například vyměňovat předměty, které vám leží na půdě, nebo předměty, které jste dostali jako špatně zvolený dárek atd.

Web: www.mojezatvoje.cz

Další související informace

Hračky pro malé i velké

eshop, obchod, prodej, rc modely, rc auta, rc vrtu – Hračky pro malé i velké, rc modely a náhradní díly. Auta, tanky, letadla, lodě, vše radiem řízené. Eshop i kamenná prodejna.

Vicolo da Giorgio

italské delikatesy, obchod, jídlo, těstoviny, káva – Obchod Vicolo da Giorgio s italskými specialitami, zaměřený převážně na produkty oblasti jižního Tyrolska. Mimo jiné u nás najdete spoustu gastronomických specialit, jako jsou sušená masa a uzeniny pocházející z rodinné farmy, která má již po několik generací chovatelů, řezníků a uzenářů, řadu zákazníků a více než stovku obchodů, které její výrobky prodávají, což kvalitu jen potvrzuje. Nezapomněli jsme ani na proslulé italské sýry, od těch co důvěrně znáte, až po ty, které u nás jinde nekoupíte. Samozřejmostí jsou také těstoviny, čerstvé, i sušené, olivové oleje extra panenské i ochucené, nakládaná zelenina, houby, mořské plody a mnoho dalších lahůdek. Pro restaurace a hotely možnost nákupu z velkoobchodního ceníku.

Kouzelnický obchod

kouzelnický obchod, triky, kouzla – Internetový obchod s kouzelnickými rekvizitami s tradicí již od roku 1990, největší nabídka na českém trhu. Výroba, dovoz a prodej kouzelnických efektů, triků a pomůcek. Poradenství při tvorbě programů pro publikum.

Načítání trvalo 2.8735 sekund.