+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mozilla Firefox

Klíčová slova: Mozilla,Firefox,download,ke stažení,zdarma,doplňky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Firefox vznikl jakožto svobodný multiplatformní webový prohlížeč, jemuž se podařilo optimálně skloubit jednoduchost, rychlost a efektivitu. Díky celé škále jednoduše aplikovatelných doplňků si jej navíc každý může přizpůsobit svým potřebám.

Web: firefox.flashbang.cz

Další související informace

CCleaner

ccleaner,optimalizace systému,registry,download – CCleaner je nástroj od společnosti Piriform určený k optimalizaci počítače. Toho docílí odstraněním dočasných souborů, historie prohlížeče, logů a umí si hravě poradit s neplatnými zápisy v registru operačního systému Windows.

Qip

qip,čeština,download,ke stažení,zdarma,skiny – Qip je povedený program určený k rychlému odesílání textových zpráv, zejména protokolu icq. Avšak také zvládá jabber,G talk a oblíbené sociální sítě Facebook a Twitter. Krom verze pro Windows jej lze použít i pro mobilní telefony.

Unreal Site

ftp,php-fusion,navody,zdarma,counter-strike – Stránky Unreal Site jsou stránky se smíšeným obsahem, neboli snážíme se, aby jsme poskytnuli vše, co si návštěvník může přát. Naleznete zde různé návody, tipy, triky, články o hrách a mnoho dalšího. Tyto články jsou určené jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušenější uživatele. V součastné době má projekt především řadu příznivců v hráčské komunitě, která se pořád zvětšuje.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.