+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mso365

Klíčová slova: cloud, Exchange Online, Office 365

E-mail: hfk07086@msa.minsmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: Služby Office 365 nabízejí takřka odkudkoli přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům prakticky na libovolném zařízení (včetně osobních počítačů, počítačů se systémem Mac, Windows Phone, iPhone, Android a BlackBerry).

Web: www.mso365.cz

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Cloudové služby Microsoft

cloudové služby, office 365, office365, windows 7 – Cloud computing se vysvětluje jako zlepšená verze virtualizace, dostupná přes internet. Vše, co se nachází za firewallem, je pro zákazníka v cloudu. Jinak řečeno, jde o síťové řešení, v němž se všechno – elektrické energie, výpočetní výkon, datový prostor, aplikace, obchodní procesy až po administraci a osobní spolupráci – poskytuje jako služba dostupná kdykoliv a kdekoliv.

Načítání trvalo 0.2889 sekund.