+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

n-able.it - vývoj mobilní

Klíčová slova: iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph

E-mail: search@n-able.it

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2011

Popis: Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Web: www.n-able.it

Další související informace

vyvoj smartphone aplikaci

smartphone,android,iphone,blackberry,mobile,hry – Tutorialy Nejvic.eu - vývoj aplikací pro smartphone - Android, iPhone, Blackberry a Windows Mobile. Zabýváme se základy herní logiky, Frameworky, které urychlují vývoj her a vývojem 3D aplikací a her.

TouchDiva Streaming hudby

stream, streaming, streaming hudby, iPhone, iPad – TouchDiva je softwérová služba pro streaming hudby. Ke streaming songů skrz TouchDiva můžete použít váš iPhone, iPad, Blackberry, Blueberry, počítač, notebook nebo Mac. Jako uživatel TouchDivy získáte automaticky přístum k 7,5 milionům písniček v podobě mio. track. Streaming hudby oceníne nejen doma, ale i na cestě do práce nebo do školy, v autě a na spoustě jiných míst.

Iphone a android

Iphone, android – Máte iphone nebo používáte-li systém android, tak neváháte a podívejte se na naše fórum. Jen u nás najdete kupu aplikací, her a dalšího obsahu určeného do vašich mobilů. Máte iphone nebo používáte-li systém android, tak neváháte a podívejte se na naše fórum.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.