+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Na vlasy

Klíčová slova: účes, modní trend, sestřih, krása, vzhled

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2010

Popis: Vlas je zrohovatělá organická látka keratin. Z chemického hlediska vlasy obsahují uhlík, vodík, kyslík, dusík, železo, měď, zinek, jód, 20 různých druhů aminokyselin (Cystein, cistyn, celin, glicyn…), proteinů, lipidů (např. cholesterin), a vodu (asi 12% hmotnosti vlasu). Vlas po chemické stránce: Původně měkká buničitá bílkovinná hmota prekeratin se keratinizací neboli rohovatěním mění pevnou hmotu keratin. V průměru mají na hlavě nejvíce vlasů světlovlasí lidé (okolo 140.000), nejméně zrzaví (asi 80.000).

Web: www.na-vlasy.com

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Templaty pro Wordpress

wordpress, dizajn, vzhled, témata, template, downl – Vzhledy pro Wordpress v profesionálních verziích ale i ve verzi ke stažení zdarma. Seznam kvalitných vzhledů tzv. témat pro WP pro obchodní weby, blogy, servery atd. Použijte poslední PROMO slevy. Profesionální vzhledy pro Wordpress blogovací systém a témata ke stažení zdarma. Máte tady také PROMO kódy pro použití slevy při nákupu některých témat na webu. Najděte ten pravý dizajn pro Váš web

Načítání trvalo 0.2547 sekund.