+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhradné diely notebooky

Klíčová slova: Náhradné diely pre notebooky: adaptéry, batérie

E-mail: servis@itservis24.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2012

Popis: LCD alebo LED display,pánty,klávesnice,pevné disky,LCD invertory,optické mechaniky,základné dosky,DC konektory,AC napájacie adaptéry, batérie,ventilátory a systémy chladenia,grafické karty, pamäte RAM,reproduktory,touchpady,USB konektory,procesory,Wifi karty, SSD disky,brackets,Acer,Advent,Alienware,Apple,Asus,Averatec,Benq, Compaq,Dell,ESCElitegroup,eMachines,Fujitsu,Gericom,Gigabyte,Hewlett Packard,IBM,Lenovo,LG,Lynx,MAXDATA,MSI,Packard Bell,Panasonic,Quanta, Samsung,Sony,Toshiba,Uniwill

Web: notebook-diely.itservis24.sk/

Další související informace

JHMobil

příslušenství baterie lcd kabel kabel pouzdra kart – Prodej příslušenství pro mobilní telefony Nokia, SonyEricsson, LG, Motorola, Samsung, iPhone. Baterie, datové kabely, paměťové a sim karty, handsfree, pouzdra, nabíječky, lcd displeje, náhradní díly, vše pro servis.

Friv

friv, friv2, friv 2, hry pre 2, friv hry, hraj hry – Zahrejte si online Friv 2 hry, které jsou zcela zdarma. Zažeňte nudu a využijte svůj volný čas na zábavu a rozvoj své mysli. Hry jsou rozděleny do různých kategorií, díky čemuž si každý najde to své. Na stránce se můžete zaregistrovat, sbírat body za hraní her a účastnit se turnajů, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny. Hry je také možné hodnotit podle toho jak se Vám líbí a přidávat k nim komentáře.

Online hry pre deti

Online hry pre deti, Onlinehrypredeti.com, Onlineh – Hry a deti, to bola vždy jasná dvojka. Rovnako tak tomu je i dnes. Jediná zmena je v tom, že sa hry presunuly na obrazovky počítačov a deti pred nich. Ak chcete, aby Vaše deti hraly iba kvalitné hry, je tu nový web plný skvelých hier.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.