+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

National Instruments

Klíčová slova: test, měření, sběr dat, měřící karty, řízení, vf,

E-mail: ni.czech@ni.com

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2011

Popis: Společnost National Instruments mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. NI dává zákazníkům k dispozici hotový software, jako je NI LabVIEW, a modulární cenově výhodný hardware.

Web: czech.ni.com/

Další související informace

PC-Czech ESHOP

hw, sw, grafické karty, notebooky, počítače – Prodej výpočetní a spotřební techniky. Zabýváme se především výpočetní technikou. Pokud si nevíte rady, pomůžeme Vám s jejím výběrem. Dodací lhůta je 24 hodin od odeslání objednávky, Možno nákupu na splátky.

Ovulační testy.cz

ovulační, těhotenský, test, ovulace, plodné dny, – Internetový prodej velmi kvalitních ovulačních a těhotenských testů značky Wondfo určených pro předpověď ovulace, stanovení plodných dnů a zjištění těhotenství. Ovulační testy Vám pomohou zvýšit Vaši šanci na otěhotnění.

Ovulační test

ovulační test, plodné dny, menstruační cyklus, – Stránky o ovulačním testu, jeho použití a vyhodnocení výsledku testování. Informace o menstruačním cyklu, ovulaci a plodných dnech. Jak stanovit plodné dny pomocí ovulačního testu a rychleji otěhotnět.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.