+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

National Instruments

Klíčová slova: test, měření, sběr dat, měřící karty, řízení, vf,

E-mail: ni.czech@ni.com

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2011

Popis: Společnost National Instruments mění způsob, jakým technici a vědci na celém světě navrhují, prototypují a nasazují systémy na zpracování aplikací v testování, řízení a vestavných systémech. NI dává zákazníkům k dispozici hotový software, jako je NI LabVIEW, a modulární cenově výhodný hardware.

Web: czech.ni.com/

Další související informace

Magic the Gathering (MTG)

magic, gathering, karty, karetní, hra – Informační server o karetní hře Magic the Gathering (MTG) přinášející pravidlné reporty, články, turnaje, rozhovory. Provozujeme diskuzní fórum, výměnu a bazar karet. Web je vhodný pro nadšené fanoušky tohoto druhu zábavy, ale i pro úplné nováčky.

Peníze na cokoliv

kreditní karta, kreditní karty, kreditky, kreditka – Nabízíme peníze na cokoliv ve výši až trojnásobku Vašeho čistého měsíčního příjmu. Získané finance máte stále při sobě díky naší kartě, kterou můžete snadno platit v obchodě v ČR i zahraničí, na internetu nebo vybírat hotovost přímo z bankomatu.

mobil

21mobil, celly shop, pamětové karty, nabíječky – Originální a značkové příslušenství pro mobilní telefony.Originální a značkové příslušenství pro mobilní telefony.Originální a značkové příslušenství pro mobilní telefony.Originální a značkové příslušenství pro mobilní telefony.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.