+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlepší vtipy

Klíčová slova: nejlepší vtipy, vtipy, vtipy o

E-mail: vtipyo@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Na těchto webových stránkách naleznete nejlepší vtipy na internetu. Především vtipy o blondýnkách, vtipy o Chucku Norrisovi, vtipy o mužích a vtipy o vánocích. Dále na naše stránky můžete po domluvě umístit reklamní plochu.

Web: www.vtipyo.cz

Další související informace

Vtipy se zvířaty

vtipy, vtip, humor, zvířátka – Nejlepší fory kde vystupují zvířata. Pojďte se pobavit s vyčůraným zajícem či záludným medvědem. Vtipů je hodně! ;) Vtipy jsou hodnocené uživateli, takže si můžete vybrat jen ty skutečně dobré fory! ;)

Online zábava CrazyCafeCz

sexy holky, vtipná videa, vtipy o pepíčkovi, videa – Zábava na internetu se spojila na jedno místo. Každý den připravujeme nové vtipy, hledáme nejzajímavější novinky ze světa celebrit a vybíráme nejvtipnější obrázky. Podívejte se na vtipná videa, přečtěte si svou denní porci vtipů a nebo si prohlédněte fotky pěkných holek. Hlasujte pro nejvtipnější videa, vyberte nejlepší vtipy nebo si zahrajte některou ze super her. Ty nejvíc sexy holky, zábavná videa a spousta super vtipu na nejzábavnějším místě na internetu.

Vtipy o škole

vtipy o škole, rodinné vtipy, vtipy o somálcích, k – Většina školáků školu nenávidí, nemají rádi učitele a ještě více nesnáší domácí úkoly. Náladu jim může příjemně vylepšit pár dobrých vtipů o škole, o somálcích nebo nějaký kameňák z našeho webového portálu.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.