+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nejlevnější programy na i

Klíčová slova: ESET, NOD32, Smart Security, účto Tichý

E-mail: katalogy129@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2010

Popis: Nabízíme nejlevnější vybraný software, který můžete sehnat na internetu. Jedná se o tyto programy ESET NOD32 antivirus, ESET Smart Security, Windows 7 Home Premium, Windows XP Professional, WYSIWYG Web Builder, ConvertXtoDVD a další.

Web: www.supersoft.cz

Další související informace

ESET NOD32 Antivirus shop

eset smart security,eset nod32 antivirus,eset – Antivirové programy od společnosti ESET mají dlouhodobě a stabilně vynikající výsledky v detekci virů (s přehledem dominuje v dlouhodobých testech časopisu Virus Bulletin, antivir NOD32 získal již 62 ocenění za 100% úspěšnost detekce). Často se ptáte, je NOD32 zdarma? NOD32 je zdarma na 30 dní - určitě jej vyzkoušejte, na delší dobu už je potřeba si jej koupit a zaregistrovat - u nás navíc s dárkem.

Blog jednoho linuxáka

it, linux, bezpečnost, security, selinux, webdesig – Cílem tohoto blogu je vytvořit základnu pro technické informace, mnohdy pracně získané našimi pracovníky. Tématem je Linux, programování internetových aplikací a počítačová bezpečnost. Dále se zde chlubíme pracovními výsledky.

Účetnictví pro Blansko a okolí

účto – Nabízíme kompletní zajištění účetních služeb, daňové optimalizace a mzdové agendy. Nezáleží na tom zda jste drobný živnostník nebo větší firma, vždy se snažíme maximálně přizpůsobit vašim potřebám.

Načítání trvalo 3.0768 sekund.