+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neklikejte.cz - Tvorba ww

Klíčová slova: Tvorba www stránek, Eshopy, IS, PC servis

E-mail: tomas.gottvald@neklikejte.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2010

Popis: Našim klientům vytvoříme www stránky, webové prezentace, Eshop na míru, SEO optimalizaci. Dále poskytujeme PC servis (opravy PC, sestavení PC, čištění notebooků...) v servisním centru nebo přímo u klienta. Dodáváme spotřební materiál do kanceláří (tonery, kancelářské papíry za výhodné ceny)

Web: www.neklikejte.cz

Další související informace

Webdesign.janta.cz

tvorba www stránek, SEO optimalizace, redakční sys – Nabízíme návrh designu stránek špičkovými grafiky, tvorba statických i dynamických www stránek, redakční systémy na míru, SEO optimalizaci pro vyhledávače, správa a údržba www stránek. Zajištujeme pronájem projekční techniky, a také zajištujeme firemní akce, outdoorové akce.

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek, webdesign, SEO optimalizace – Vytvoříme vám na míru www stránky, navrhneme design stránek, provedeme základní SEO optimalizaci s použitím našeho redakčního systému. Dále vytvoříme firemní intranet, zpracujeme projektovou analýzu, naprogramujeme aplikace dle vašich požadavků. Jsme zavedená IT firma působící na trhu od roku 2000.

Profiprezentace

tvorba www stránek, eshop, powerpoint, SEO, web – Zajištění propagace Vás a Vaší společnosti na internetu. Profesionální webdesign, tvorba www stránek, programování e-shopů a webových aplikací, SEO optimalizace. Nabízíme pronájem www stránek a E-shopů, ale i tvorbu profesionálních prezentací v aplikaci PowerPoint.

Načítání trvalo 3.6030 sekund.