+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Netit s.r.o.

Klíčová slova: pociitac, servis, sprava, outsourcing, servery,

E-mail: netit@netit-sk.com

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: Prodej, správa, opravy počítačů, zálohovacích systémů, počítačových sítí a príslušenstva. Komplexní služby a poradenství v oblasti IT. Tvorba internetových stránek a správa pomocí redakčního systému .

Web: www.netit-sk.com

Další související informace

CHci Webovku

chcete,webovou,webovku,stránku,www,chw,ch,w,web,C, – Chcete peknou a kvalitni webovou stranku Pak jste tady spravne Skupina grafiku a webmásteru vam je bez problemu udela Ano muzete se na nas bez problemu obratit. muzete se podivat na nase projekty a mi se budeme snazit aby jste byli spokojeni

Vývoj software

Vývoj softwaru, outsourcing, IT, Kontrola kvality, – Vývoj softwaru, který bude podle Vašich potřeb? Hledáte ideální softwarové řešení? Kontaktujte firmu Systeum s.r.o., rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše IT problémy. Věříme, že software má podporovat business firmy a ne naopak.

Diskutujte.com

diskusia, šport, láska, škola, politika, kultúra, – Diskusné fórum zamerané na cestovanie, životný štýl, šport, lásku, vzdelanie, školu, politiku, citáty a múdrosti, kultúru, prácu, technológie, počítače, autá, zábavu, hry, programovanie, záujmy a pod.

Načítání trvalo 0.2658 sekund.