+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nintendo WiiU Basic Pack White

Klíčová slova: Nintendo WiiU

E-mail: praha4@gamehouse.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2012

Popis: WiiU Nintendo je uváděno do prodeje koncem listopadu 2012. Jedná se o nástupce Nintenda Wii, hry mají zpětnou kompabilitu, tak Vám budou fungovat i na novějším vylepšeném WiiU. Doplňky jako odkládací kolébka, nunchuk ovladač a nová verze ovladače Remote.

Web: www.nintendo-wiiu.cz/

Další související informace

Wii zábava a konzole

Nintendo Wii, konzole, hry, konzolové, zábava, hra – Nintendo Wii a Wii hry jsou dobrým prostředkem jak rozhýbat tělo, myšlení a naplnit čas lépe, než prosezením za počítačem. I vy objevte kouzlo Nintendo Wii konzole, chyťte ovladač a pohybujte postavou na obrazovce

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 1.7351 sekund.