+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

notasy.sk

Klíčová slova: notebook, netbook, laptop, vyber notebooku

E-mail: admin@notasy.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2010

Popis: Diskusia o notebookoch, netbookoch a tabletoch ich príslušenstve a mnoho iného. Taktiež tu nájdete poradňu, kde môžete zdielať s ostatnými uživateľmi svoje skúsenosti a problémy. Ďalej tu môžete nájsť novinky zo sveta IT.

Web: www.notasy.sk

Další související informace

Repasovane-pocitace.eu

repasované počítače,pc,notebook,hardware,komponent – Levné repasované a použité notebooky, repasované LCD, repasované počítače, repasované tiskárny. Prodejna Plzeň, dodáváme po cele ČR do 24h. Na všechny repasované počítače a monitory se vztahuje dvouletá záruční doba, stejně jako u nových počítačů a monitorů je samozřejmostí, že zajišťujeme i záruční a pozáruční servis.

Supermistifvideo

servis,pc,vir,notebook,tuning,lcd,gsm,wiwi – Servis a instalace výpočetní techniky Nonstop v okolí Bílina,Teplice,Most a Ústí nad Labem. Provádíme montáře a servis internetového připojení.Nabízíme jednoduché www prezentace.Po předchozí dohodě natáčíme Vaše výjmečné okamžiky ve Full HD a zvuku 5.1 dolby digital.

INvydelek

Forum,výdělek na internetu,klikačky,surfy,scam – Fórum výdělku na internetu.Najdete zde klikačky,surfy i jiné způsoby výdělku.Dále zde ještě můžete, najít seznam Scamů(podvodných klikaček), nebo databázi stránek o výdělku na internetu či nabídky refbacků od ostatních uživatelů

Načítání trvalo 0.0545 sekund.