+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

notasy.sk

Klíčová slova: notebook, netbook, laptop, vyber notebooku

E-mail: admin@notasy.sk

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2010

Popis: Diskusia o notebookoch, netbookoch a tabletoch ich príslušenstve a mnoho iného. Taktiež tu nájdete poradňu, kde môžete zdielať s ostatnými uživateľmi svoje skúsenosti a problémy. Ďalej tu môžete nájsť novinky zo sveta IT.

Web: www.notasy.sk

Další související informace

Helko computers

notebook, monitor, počítač, tiskárna, mp3, brašna, – Zabýváme se prodejem notebooku, tiskáren a příslušenství dále pak klávesnice, monitory, paměti a všeobecně veškerý sortiment k PC. Dále prodáváme ostatní elektroniku jako jsou například GPS navigace, mobilní teleony aj.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.