+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nové Windows

Klíčová slova: Windows 8, Nové Windows, Windows návody, Microsoft

E-mail: najdisipraci.unas@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2013

Popis: Vše o nových Windows na jednom místě! Recenze, návody, poradna a mnohem víc. Koupili jste si nový počítač s již předinstalovanými Windows? A nevíte si rady? Seznámíme vás s novým systémem a poradíme vám, jak začít!

Web: www.novewindows.cz

Další související informace

Jihočeská Reklama

internetové stránky, SEO optimalizace, tisk – reklamní agentura zabívající se tvorbou internetových stránek a seo optimalizací, velkoplošným tiskem, návrhem a tiskem vizitek, letáků, vstupenek, atd.. Vytváříme levné a kvalitní internetové stránky, webové prezentace, databáze a seo optimalizace. -------------------------------------------------------------------------------- Velkoplošný tisk Dále nabízíme velkoplošný tisk, tiskneme billboardy, Velké bannery, plakáty, samolepky ,polepy aut, řezaná grafika atd. -------------------------------------------------------------------------------- Vizitky, letáky Navrhujeme a tiskneme vizitky, letáky, vstupenky, brožury, plakáty.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Expresní servis notebooků

Hp, Epson, Canon, Samsung, Fujitsu, Minolta – Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků , počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta , Brother, LYNX , Canon, Olivetti , Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox , (HP) Hewlett Packard, Samsung .

Načítání trvalo 0.0591 sekund.