+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Novinky ze světa počítačů

Klíčová slova: Novinky, počítače,news,chytry,novinky,pocitace

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2008

Popis: Novinky ze světa počítačů,, vše okolo ochrany, používání různých programů, či prostě jen některé aktuální novinky v oboru IT. Různé rady typy a vše potřebné pro ty kteří nepoužívají počítač pouze na koukání filmů a psaní na ICQ.

Web: www.news.chytry.cz

Další související informace

COMPOS DISTRIBUTION s.r.o

pc,lcd,kamera,foto,gps,periferie,hdd,sw,počítače – velkoobchod maloobchod s pc a spotřební elektronikou ,široká nabídka notebooků,tiskáren,periferií,mp3 a mp4 přehrávačů,digitálních videokamer a fotoaparátů,lcd monitorů a televizorů a gsp navigací včetně příslušenství

ANUcomputers

Pocitac,notebooky,počítače,tiskárny,pc,prodej,game – ANUcomputers.cz - obchod s počítači a elektronikou - PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, GPS navigace, digitální fotoaparáty a kamery, síťové prvky, grafické karty a další komponenty Konfigurátor počítačových sestav Umožňuje nakonfigurovat počítačové sestavy podle svých představ a objednat jako ostatní zboží. Počítačové konfigurátory jsou sestavovány tak, aby nedošlo k problémům s kompatibitou jednotlivých komponent a pravidelně aktualizovány.

Záložkovací systém pro va

Novinky, články, příběhy, skupiny, živě – Futu-room.cz nebo-li Future room je nový linkovací systém článků pomocí kterého můžete jednoduše vaše články zviditelnit. Tak nevahejte a kliknete na www.Furu-room.cz a zviditelňujte svoje články, je to opravdu jednoduché.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.