+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NTBOOK.cz - noteboky

Klíčová slova: notebook,použitý,bazar,servis,BGA,reflow,reball

E-mail: ntbookcz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: Prodej použitých notebooků s detailním popisem, fotografiemi a zárukou na funkčnost. Články a návody o DIY opravách a úpravách notebooků, profesionální rework (reflow - přetavení, reball - překuličkování) BGA obvodů (chipsety, GPU).

Web: www.ntbook.cz

Další související informace

Q3 Servis PC

servis, počítače, instalace sítí – Servis počítačů a notebooků, instalace sítí, odvirování, připojení k internetu, obnova ztracených dat. Servis počítačů a notebooků, instalace sítí, odvirování, obnova ztracených dat. Prodej hardware.

Notebooky levně

notebook, notebooky, notebook levne – V dnešní době mohou mít notebooky opravdu všichni. Pokud nejste nároční a hledáte přístroj, který bude skvěle sloužit nejen při cestování pro standardní kancelářské funkce a bezproblémové prohlížení internetu, pak jsou levné notebooky dobrou volbou.

Notebooky nejlevněji

notebook, notebooky, notebook levne – Poradíme, jak vybrat ten správný notebook přímo pro vás. I ty nejlevnější notebooky jsou dnes velmi kvalitní a může si je tedy dovolit skoro každý. A pokud často cestujete, levné notebooky jsou jasnou volbou. Zvládnete běžnou kancelářskou práci i brouzdání na internetu.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.