+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odevy

Klíčová slova: pracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2011

Popis: Oděv je označení pro výrobek nebo sadu výrobků z tkanin, látek, kůže, umělých hmot a dalších materiálů, které lidé používají pro ochranu nebo okrasu svého tělapracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

Web: www.odevy.biz

Další související informace

CANIS SAFETY a.s.

pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice – Pracovní oděvy, obuv, rukavice. Velkoobchod-maloobchod. Vlastní řady pracovních oděvů LUX, ORION a obuvi STONE, DOG, ROAD, ISLAND. Distributor světových značek 3M, Ansell, Mapa, Dupont, Infield a Baťa Industrials. Zakázková výroba a náhradní plnění.

Pracovní oděvy

pracovní oděvy, profesní oděvy – Profesní a pracovní oděvy v moderním i klasickém duchu. V rozsáhlé a pestré nabídce najdete nejen velice zajímavé a nápadité profesní a pracovní oděvy, ale také překvapivé ceny. Vybírat si můžete pracovní oděvy významných evropských výrobců.

Probez - pracovní oděvy

pracovní oděvy, pracovní obuv, holínky, montérky – Prodáváme pracovní oděvy, obuv, rukavice a ochranné pracovní pomůcky (montérky, holínky, brýle...). Možnost dodávek ochranných pomůcek do 24 hod. Výroba pracovní obuvi a rukavic na zakázku. Po celé ČR doprava zboží zdarma!

Načítání trvalo 0.0619 sekund.