+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odevy

Klíčová slova: pracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2011

Popis: Oděv je označení pro výrobek nebo sadu výrobků z tkanin, látek, kůže, umělých hmot a dalších materiálů, které lidé používají pro ochranu nebo okrasu svého tělapracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

Web: www.odevy.biz

Další související informace

Miroslav Melecha - Zetra

pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, – V našem e-shopu nabízíme ochranné pracovní pomůcky a pracovní oděvy (i zakázková výroba) s možností realizace loga, pracovní obuv, rukavice, ochranu zraku, sluchu, dechu, zimní pracovní oděvy. Zadáte poptávku - cenová nabídka obratem.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy, pracovní boty, pracovní rukavice – Pracovní oděvy a pracovní obuv, rukavice, ochranné pracovní pomůcky. Pracovní oděvy šité "na míru" pro konečného zákazníka včetně prodeje kompletního sortimentu osobních ochranných prostředků.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.