+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odevy

Klíčová slova: pracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2011

Popis: Oděv je označení pro výrobek nebo sadu výrobků z tkanin, látek, kůže, umělých hmot a dalších materiálů, které lidé používají pro ochranu nebo okrasu svého tělapracovní oděvy, uniformy, pláště, vesty, kombinézy

Web: www.odevy.biz

Další související informace

SAFEWORK - Pracovní oděvy

pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice – Internetový obchod - s pracovní oděvy, pracovní rukavice, ochranné pracovní pomůcky, pracovní helmy, pracovní oděvy - montérky, vesty, jednorázové ochranné pracovní oděvy, reflexní oděvy, nepromokavé pracovní oděvy. Respirátory, filtry, ochranné masky, ochranné brýle. Svářecí technika Fronius. Značky Snickers Workwear, Ansell, De-WALT, COFRA, Diadora, EDIS, Jallatte, 3M, SHOWA, MAPA PROFESSIONNEL, PELTOR, LOTTO.

Pracovní oblečení

pracovní oděvy, pracovní oblečení, pracovní obuv – Prodáváme levné pracovní oděvy, pracovní ochranné pomůcky a reklamní textil. V naší nabídce naleznete široký výběr zboží: montérky, pracovní blůzy, bundy, vesty, kombinézy a další pracovní a volnočasové oblečení. Zabýváme se realizací potisků a výšivek na pracovní oděvy.

Informace pro pracanty

Pracovní oděvy, pracovní obuv, reklamní textil – Spojujeme prodejce a spotřebitele pracovních oděvů, pracovních bot a ochranných pomůcek. Nevíte si rady, jaké produkty jsou pro Vás ty nejlepší? U nás naleznete odpověď. Informace o výhodných slevách, výstavách a akcích.

Načítání trvalo 3.3307 sekund.