+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

odvirování a záloha PC

Klíčová slova: odvirovani pc,zalohovani,praha,vir,avg,správa sítě

E-mail: info@odvirovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Odvirování pc Praha, zálohování a obnova dat na pc, dálková správa sítí, instalace a prodej antivirů,výjezdy technika po Praze,řešení reklamací a likvidace elektroodpadu, čištění pc,profilaxe, stavba levných pc a serverů

Web: www.odvirovani.cz

Další související informace

Supermistifvideo

servis,pc,vir,notebook,tuning,lcd,gsm,wiwi – Servis a instalace výpočetní techniky Nonstop v okolí Bílina,Teplice,Most a Ústí nad Labem. Provádíme montáře a servis internetového připojení.Nabízíme jednoduché www prezentace.Po předchozí dohodě natáčíme Vaše výjmečné okamžiky ve Full HD a zvuku 5.1 dolby digital.

Správa sítě, intranet, IT

správa sítě, outsourcing, software, PC, intranet – Pro firmy zajišťujeme kompletní outsourcing IT. Ať už potřebujete vyvinout docházkový systém, podnikový informační systém nebo vlastní internetové aplikace, můžete se na nás obrátit. Naší specialitou jsou počítačové sítě a jejich správa.

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.