+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OldanyGroup - your smart

Klíčová slova: virtualizace,vmware,správa,IT,servery,serverů

E-mail: katalogy@oldanygroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: OldanyGroup je specialista na virtualizaci serverových a desktopových systémů na platformě VMware, cloud computing, správu serverů se systémy Windows i Linux a kompletní správu IT. Poskytujeme komplexní řešení pro malé firmy i velké korporace.

Web: www.oldanygroup.cz

Další související informace

World Of Warcraft Servers

world of warcraft ,mmorpg,hry,free ,servery – Zoznam Free Serverov pre World Of Warcraft. Hlavne Ceske a Slovenske Servery ale tiez zahranicne. Popisy jednotlivych serverov a zaroven ich stav. Taktiez moznost pridat nove vlastne serveri do databaze.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

C.T.S.E. Servis, s.r.o.

pc,servery,zálohování,VPN,firewall,HP,intuo,forti – Zajišťujeme komplexní služby v oblastech informačních a komunikačních technologií včetně silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Provádíme instalace a servis PC, serverů, tiskáren, zálohování, VPN, firewall, videokonference, CRM systém Intuo. Analýzy a konzultace. Jsme partnerem a poskytujeme HW a SW společností HP, Microsoft, Fortinet, Polycom. Specializujeme se na bezpečnostní řešení UTM – Fortinet a správu serverů.

Načítání trvalo 0.3526 sekund.