+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ondesign.cz

Klíčová slova: webdesign,flash,bannery,SEO,grafické práce,grafika

E-mail: info@ondesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2010

Popis: Tvorba WWW stránek, webdesign, flash animace, tvorba bannerů, SEO optimalizace pro vyhledávače, grafické práce od vytvoření loga, přes návrhy grafiky pro tisk, až po zpracování kompletní firemní identity. Široké spektrum webových a grafických služeb za velmi příznivé ceny.

Web: www.ondesign.cz

Další související informace

Tvorba webových stránek

Webdesign,plakáty,vizitky,Ostrava,grafika – Jsem Ostravský grafik na “volné noze”, pro kterého je tvorba webových stránek a ostatních grafických návrhů obrovským koníčkem. Momentálně studuji na VŠ informatiku a v budoucnu bych se chtěl tímto řemeslem živit, proto jsem také založil tento ambiciózní a mladý projekt “nautilo”.Zatím jsem spolupracoval s živnostníky a malými firmami, pro které je velice důležité být na webu, a to hlavně co nejlevněji a nejkvalitněji.

FrogZone.CZ, Tvorba WWW

tvorba www stránek,grafické práce,webdesign,webho – Kreativní grafické práce a webdesign. Návrh, tvorba a správa internetových prezentací. Profesionální hosting webových stránek a serverů. / Creative graphic works and webdesign. Create websites. Professional webhosting of websites and servers.

WebDesign Plus

webdesign,stránky,tvorba,eshop,SEO,optimalizace – Kreativní grafické studio WebDesign Plus nabízí: tvorba www stránek, internetové obchody (Eshop) na míru, SEO optimalizace pro vyhledávače. Realizujeme programování dle požadavku, databázové systémy. Zakládáme si na otevřeném jednání.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.