+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online odpočet času

Klíčová slova: odpočet času, odpočítávání času

E-mail: frantiskaan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2010

Popis: Stránky, na kterých si můžete snadno spustit vlastní odpočet času online podle zadaného nastavení. Odpočet času běží nonstop a můžete jej sdílet s ostatními. Při nastavování lze také zvolit barevnou kombinaci pro vzhled vlastního odpočtu času.

Web: odpocetcasu.xoe.cz

Další související informace

Plánovací kalendář

Plánovací kalendíř, organizace času, plánovač – Nadstandardní plánovací kalendář, který se jednoduše a přehledně postará o organizaci Vašeho času. Základní vlastností je rozdělení aktivit do jednotlivých kalendářů, které lze samostatně sdílet s dalšími uživateli.

Kurz Time management

time management, řízení času, nemám čas, nestíhám – Času máme všichni stejně. Spoustu času ale promarníme. Tento kurz vás naučí s časem jednoduše pracovat. Vy budete mít více času na rodinu, na koníčky či na práci. Mezinárodně uznávaný autor vám v tom pomůže.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.