+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online odpočet času

Klíčová slova: odpočet času, odpočítávání času

E-mail: frantiskaan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2010

Popis: Stránky, na kterých si můžete snadno spustit vlastní odpočet času online podle zadaného nastavení. Odpočet času běží nonstop a můžete jej sdílet s ostatními. Při nastavování lze také zvolit barevnou kombinaci pro vzhled vlastního odpočtu času.

Web: odpocetcasu.xoe.cz

Další související informace

Envelův Zápisník

Psaní, organizace času, produktivita, média – Envelův Zápisník je blog o psaní, organizaci času, produktivitě a médiích psaný notorickým grafomanem. Snaží se osvětlit lidem princip efektivního psaní kvalitních textů, efektivní organizace času a poodhalit roušku toho, co se skrývá za médii.

Plánovací kalendář

Plánovací kalendíř, organizace času, plánovač – Nadstandardní plánovací kalendář, který se jednoduše a přehledně postará o organizaci Vašeho času. Základní vlastností je rozdělení aktivit do jednotlivých kalendářů, které lze samostatně sdílet s dalšími uživateli.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.