+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online překladač

Klíčová slova: slovniky, prekladace, internet, vzdelavani

E-mail: erikator@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: Online překladač vám rychle a kvalitně přeloží věty, texty nebo dokonce i webové stránky - zdarma. Online slovník zatím překládá pouze z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny. Postupem času budeme přidávat i slovníky pro ostatní jazyky. Jako hlavní používá slovní zásobu z slovnik.zcu.cz, které obsahuje přes 140 000 slov

Web: www.onlineprekladac.com

Další související informace

Topkatalogroztoky.cz

katalog, vyhledávač, internet, weby, stránky – Přehledný katalog internetových stránek. Stránky jsou řazeny do jednotlivých kategorií s možností vyhledávání. Registrací zvýšíte svou pozici ve vyhledávačích. Přidání stránek je zcela zdarma.

Topkatalogstraznice.cz

katalog, vyhledávač, internet, weby, stránky – Pečlivě tříděný katalog webových stránek a internetových obchodů. Stránky jsou pod příslušnou kategorií, odpovídající obsahu, s nadpisem, adresou a popiskem. Jednoduché přidávání odkazů zcela zdarma.

Tyinternety.cz

internet, marketing, media, biznis – o českém, evropském i celosvětovém internetovém marketingu, médiích a byznysu. Internet, marketing, byznys, média, startupy, mobilní weby, mobilní aplikace, internetové služby, sociální sítě, nové technologie a jiné informace.

Načítání trvalo 3.1226 sekund.