+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opatrovanie Rakusko

Klíčová slova: Opatrovanie v Rakúsku, Opatrovanie Rakusko, Opatro

E-mail: praca@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Chcete sa vydať do zahraničia za prácou, ale neviete čo čakať? Prinášame pre vás informácie o tom, ako to funguje pri strážení a opatrovanie detí v Rakousku. Čo všetko budete potrebovať a ako je práca platená.

Web: opatrovanievrakusku.sk

Další související informace

Lyžovačka v Rakúsku

lyýovačka v rakúsku, lyžovanie – Tipy na populárne lyžiarske strediská v Rakúsku, kde si určite užijete dobrú lyžovačku.cPraktické informácie ohľadom lyžovačky v Rakúsku. Informačná stránka, ktorá sa špecializuje na lyžovanie v rakúskych alpách.

Hotel Farma Vysoká v Chrastavě

Hotel Farma Vysoká,ubytování v – Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení. Hotel má 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 ososby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize.V restauraci nabízíme mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně.

Penzion Zelený Mlýn v Žacléři

Penzion Zelený Mlýn,ubytování v – Penzion se nachází v nejvýchodnějším údolí Krkonoš, v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléře. Malebný horský kout klidu, čerstvý vzduch a hluboké lesy.Penzion nabízí ubytování v útulných dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných apartmánech. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, televizí se satelitním příjmem a vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 17 pokojů.Penzion nabízí stravování ve stylové restauraci s výbornou kuchyní a s ochotným personálem. Pro ubytované hosty slouží oddělená jídelna, která je v přízemí a samozřejmě nekuřácká.Snídaně jsou připravovány formou bohatého studeného bufetu.Za slunečného počasí můžete pobývat na terase za penzionem.V areálu penzionu je také venkovní bazén.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.