+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Open Mage

Klíčová slova: magento, kódování magento, programátor magento

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Tvorba webů, microsites, statických stránek, HTML kódování, programování v PHP a MySQL. Specializace na internetové obchody Magento a redakční systém Wordpress. Marketing na internetu, SEO, SEM, SMO, eCommerce a další související služby.

Web: www.openmage.cz

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.