+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Open Mage

Klíčová slova: magento, kódování magento, programátor magento

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Tvorba webů, microsites, statických stránek, HTML kódování, programování v PHP a MySQL. Specializace na internetové obchody Magento a redakční systém Wordpress. Marketing na internetu, SEO, SEM, SMO, eCommerce a další související služby.

Web: www.openmage.cz

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

Načítání trvalo 0.1049 sekund.