+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravna počítačů

Klíčová slova: pc opravy servy modernizace

E-mail: servis@pc-opravna.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: Opravy počítačů PC a počítačových sestav PC všech značek, servisní služby, profylaxe PC, poradenství, služba rychlé pomoci - oprava do 24 hodin od zadání, modernizace stávajících PC. Kompletní služby.

Web: pc-opravna.eu

Další související informace

Počítačové kurzy Aira

počítačové kurzy, PC kurzy, kurzy PC – Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.

SOMI mojeplasty

opravy plastů,svařování, leštění světlometů – Potřebujete opravit Váš porušený plastový díl? Nabízíme rychlé a kvalitní svařování plastů. Havarovali jste? Nemusíte kupovat nový nárazník či jiný díl, po svaření a nalakování vypadá Váš plastový díl znovu jako nový. Trápí Vás promáčklina? I na tuto poruchu máme řešení.

Zábava a vše okolo ní

obrázky, videa, windows 8, recenze, facebook, pc – Na tomto webu si příjde na chuť obravdu každá. Naleznete zde vtipné, ale také naučné články, zábavná videa, vtipy a obrázky všech humorových druhů! Každý den nové příspěvky. Možnost zakoupení reklamní plochy.

Načítání trvalo 2.4730 sekund.