+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravna počítačů

Klíčová slova: pc opravy servy modernizace

E-mail: servis@pc-opravna.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: Opravy počítačů PC a počítačových sestav PC všech značek, servisní služby, profylaxe PC, poradenství, služba rychlé pomoci - oprava do 24 hodin od zadání, modernizace stávajících PC. Kompletní služby.

Web: pc-opravna.eu

Další související informace

Počítačové kurzy Aira

počítačové kurzy, PC kurzy, kurzy PC – Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.

Renovace veteránů

renovace veteránů, opravy veteránů – Renovace autoveteránů, opravy dnešních typů automobilů, vaření plastů, opravy bouraných karoserií, výměna autoskel, objednání nových náhradních dílů, poradenská služba před koupí nebo prodejem ojetého automobilu

SOMI mojeplasty

opravy plastů,svařování, leštění světlometů – Potřebujete opravit Váš porušený plastový díl? Nabízíme rychlé a kvalitní svařování plastů. Havarovali jste? Nemusíte kupovat nový nárazník či jiný díl, po svaření a nalakování vypadá Váš plastový díl znovu jako nový. Trápí Vás promáčklina? I na tuto poruchu máme řešení.

Načítání trvalo 2.4263 sekund.