+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravna počítačů

Klíčová slova: pc opravy servy modernizace

E-mail: servis@pc-opravna.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2008

Popis: Opravy počítačů PC a počítačových sestav PC všech značek, servisní služby, profylaxe PC, poradenství, služba rychlé pomoci - oprava do 24 hodin od zadání, modernizace stávajících PC. Kompletní služby.

Web: pc-opravna.eu

Další související informace

Václav Jelen - Stavební f

stavební firma, běžná údržba objektů, opravy – Zabýváme se údržbou a opravami stavebních objektů. Specializujeme se na objekty městské dopravní infrastruktury, mosty a tunely, ale provádíme i údržbu a opravy ostatních objektů. To vše naleznete u nás.

PC hry - eshop

PC hry, progamming, myši, joysticky, volanty – Prodej PC her všech žánrů včetně online her, herního příslušenství (herní myši, podložky - textilní, hliníkové, skleněné, teflony, joypady, joysticky, volanty, atd.) vybavení pro progamery i občasné hráče.

IT-bazar.cz

PC bazar, PC servis, Repasované počítače, Servis – Nabízíme repasované a nové levné notebooky, počítače, PC sestavy, použité počítačové komponenty, LCD a monitory. Nabízíme prodej,bazar a servis PC i notebooků všech značek. PC HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens. Na veškeré zboží od nás je záruka

Načítání trvalo 2.2210 sekund.