+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy PC, Záchrana Dat

Klíčová slova: Počítač, záchrana dat, Net, servis, webové stránky

E-mail: opravimpc@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2010

Popis: Opravy a sestavení počítačů, zjištění poruchy, výměna vadné komponenty. Instalace komponent, periférií a operačních systémů. Zřízení domácí sítě. Odvirování počítače, zálohování a záchrana dat. Tvorba webových stránek.

Web: opravimpc.sweb.cz

Další související informace

Rocklive Digital Liberec

webové stránky liberec, webové stránky Jablonec, – Webové stránky pro Liberec, Jablonec. Výroba, servis a marketing webových stránek. Od jednoduché webové vizitky pro každého až po rozsáhlé weby a internetové aplikace. PPC reklama, grafické bannery, SEO optimalizace vašeho stávajícího webu, konzultace.

ViKa servis s.r.o.

servis, počítač, PC, zdarma, monitor, oprava, hned – Kvalitní a rychlý NON-STOP počítačový servis (servis počítačů). Mezi tyto služby patří nejen opravy počítačů (servis PC), servis notebooků, drobný servis tiskáren a záchrana a obnova dat, ale i správa počítačových sítí a drobný prodej PC vybavení, grafické návrhy a tvorba www stránek.

APASON s.r.o.

Developerská, stavební činnost, webové stránky – Společnost APASON s.r.o. byla založena s cílem využít všechny dlouholeté zkušenosti v oblasti stavební a developerské činnosti; webových stránek, grafiky a designu i internetového marketingu. Jsme držiteli certifikátů ISO.

Načítání trvalo 3.1685 sekund.