+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy počítačů - výjezdový servis Praha

Klíčová slova: servis, počítače, praha

E-mail: info@vyjezdovyservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme profesionální servis vašich počítačů a notebooků. Na základě vašeho požadavku jsme schopni okamžitě reagovat. Naši technici provedou diagnostiku Vašeho počítače a po zjištění nedostatků navrhnou řešení a cenovou kalkulaci případné opravy nebo doplňkových služeb.

Web: www.vyjezdovyservis.cz

Další související informace

Počítačové kurzy

icq, torrent, crack, skype, pocitace, pocitacove, – Počítačové kurzy. Vysvětlení a popis běžně používaných avšak pro někoho nesrozumitelných pojmů z oblasti počítačové techniky a internetu. Informace o Icq, Skype o stahování dat přes Torrenty a další články.

Novinky ze světa počítačů

Novinky, počítače,news,chytry,novinky,pocitace – Novinky ze světa počítačů,, vše okolo ochrany, používání různých programů, či prostě jen některé aktuální novinky v oboru IT. Různé rady typy a vše potřebné pro ty kteří nepoužívají počítač pouze na koukání filmů a psaní na ICQ.

NTBOOK.cz - noteboky

notebook,použitý,bazar,servis,BGA,reflow,reball – Prodej použitých notebooků s detailním popisem, fotografiemi a zárukou na funkčnost. Články a návody o DIY opravách a úpravách notebooků, profesionální rework (reflow - přetavení, reball - překuličkování) BGA obvodů (chipsety, GPU).

Načítání trvalo 0.0659 sekund.