+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy počítačů Praha

Klíčová slova: opravy počítačů praha, opravy notebooků praha

E-mail: jilecek@opravy-pocitacu-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Provádíme opravy počítačů a notebooků v Praze a okolí. Dokažeme vyřešit jakýkoliv problém s Vaším počítačem, notebookem či sítí(včetně připojení k internetu). Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem!

Web: www.opravy-pocitacu-praha.cz

Další související informace

Opravy aut Kukelka

Opravy aut, autoservis, servis vozidel, Praha – Provádíme opravy všech osobních a dodávkových vozidel, mechanické, klempířské i elektrikářské práce. Příprava a vyřízení STK, diagnostika motorů, laserová geometrie, odtahová služba 24 hodin denně. Praha 9.

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel Praha, drobná údržba, opravy – Drobná údržba pro domácnosti a firmy. Montážní, udržbářské, zahradnické práce a mnoho dalšího, to vše hodinový manžel zvládne. Provádíme drobné opravy, ale i velké akce. Specializujeme se na oblasti Praha a okolí.

Nonstop PC servis Praha

servis, pc, notebooků, praha, okolí, opravy – Nonstop PC servis Praha a okolí - opravujeme všechny typy PC a notebooků (odvirování, obnova dat, instalace a reinstalace operačních systému a programů, čištění PC a notebooků, upgrade PC, optimalizace chodu pomalých PC, sestavování PC, odhlučnění PC atd. Dále se věnujeme poradenství a PC sítím od jejich návrhu, přes realizaci, až po jejich správu a údržbu.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.