+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy počítačů

Klíčová slova: Opravy ,výpočetní, techniky,počítače,servis

E-mail: libzed@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: Nejde vám počítač,tak jak by měl? Zpomaluje se? Přestalo něco fungovat,nebo začalo fungovat nesprávně? Nechce se Vám váš počítač nikam nosit a raději ho opravit,vyladit k Vaší spokojenosti přímo u vás doma? Volejte Opravy domácích počítačů.776091886.

Web: www.lzservis.wz.cz

Další související informace

Q3 Servis PC

servis, počítače, instalace sítí – Servis počítačů a notebooků, instalace sítí, odvirování, připojení k internetu, obnova ztracených dat. Servis počítačů a notebooků, instalace sítí, odvirování, obnova ztracených dat. Prodej hardware.

SVT Group, a. s.

internet,wifi,mobilni,volani,outsourcing,pocitace – Jsme akciová společnost se sídlem v Hranicích na Moravě, patříme mezi významné poskytovatele internetu v Hranicích. Nabízíme bezdrátový internet WiFi, (2 Mbps až 10 Mbps) ale také celorepublikově ADSL. Patříme mezi nejmladší telekomunikační operátory v ČR. Nabídka mobilních služeb obsahuje mobilní volání (běžné nebo zvýhodněné tarify při uzavření smlouvy na časové období), VoIP, také bezdrátové telefony, telefony GSM. Specializujeme se na outsourcing IS/IT, prodáváme PC, notebooky, software, IS KARAT, ESET NOD32. Firmám nabízíme outsourcing účetnictví.

PC Expert - IT-Bezpečnost

servis, opravy, bezpečnost, PC, – Opravy počítačů (informačních systémů) v Praze a Ústí nad Orlicí. Bezpečné nastavení systémů z hlediska ochrany uživatele před nebezpečnými programy. Čištění systémů od škodlivých programů. Cílem je nabídnout Vám, klientům z řad domácích a firemních uživatelů počítačů, služby, týkající se zabezpečení Vašich počítačů, komunikačních prostředků jako jsou bezdrátové WiFi a kabelové LAN sítě a jejich aktivních prvků.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.