+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy počítačů

Klíčová slova: Opravy ,výpočetní, techniky,počítače,servis

E-mail: libzed@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: Nejde vám počítač,tak jak by měl? Zpomaluje se? Přestalo něco fungovat,nebo začalo fungovat nesprávně? Nechce se Vám váš počítač nikam nosit a raději ho opravit,vyladit k Vaší spokojenosti přímo u vás doma? Volejte Opravy domácích počítačů.776091886.

Web: www.lzservis.wz.cz

Další související informace

SVT Group, a. s.

internet,wifi,mobilni,volani,outsourcing,pocitace – Jsme akciová společnost se sídlem v Hranicích na Moravě, patříme mezi významné poskytovatele internetu v Hranicích. Nabízíme bezdrátový internet WiFi, (2 Mbps až 10 Mbps) ale také celorepublikově ADSL. Patříme mezi nejmladší telekomunikační operátory v ČR. Nabídka mobilních služeb obsahuje mobilní volání (běžné nebo zvýhodněné tarify při uzavření smlouvy na časové období), VoIP, také bezdrátové telefony, telefony GSM. Specializujeme se na outsourcing IS/IT, prodáváme PC, notebooky, software, IS KARAT, ESET NOD32. Firmám nabízíme outsourcing účetnictví.

Levlis net pomůže hned

počítač,servis,kabeláž,domácí síť,vzdálený dohled – Máte problém se svým počítačem? Rozbil se Vám počítač? Je Váš počítač potřeba vyčistit anebo provést klasickou údržbu Vašeho počítače? Chcete si vytvořit domácí síť a nevíte jak? Hledáte někoho na správu sítě? Chcete ušetřit za internetové připojení a nevíte co proto udělat? Máte problém se zabezpečením své WIFI, nevíte, jestli je zabezpečení dostatečné? Nevíte jak WIFI nastavit? Chcete doma vykabelovat internetovou síť a nevíte kdo to udělá?

Načítání trvalo 0.2172 sekund.