+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy,servis PC

Klíčová slova: notebook servis, opravy, opravna, servis notebooků

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Opravíme Váš notebook. Přijímáme všechny značky a typy notebooků. Zajistíme výměnu vadných komponent i servis softwaru (instalace, odvirování apod.). Servis notebooků provádíme na úrovni komponent, tzn. neměníme hned celé součástkové obvody (jednoduché, ale drahé řešení), ale snažíme se opravit jednotlivé součástky. Ušetříte tak až 1/2 ceny nové základní desky.

Web: www.servisvm.cz

Další související informace

Notebooky Asus-servis

Asus, servis , opravy, servis Asus, Asus servis, s – Notebooky Asus vždy opravujeme na úrovni výměny jednotlivých součástek - nikoli slepou výměnou základní desky jako u centrálního servisu Asus. Uspoříte 80% nákladů na servis notebooku Asus. Váš notebook Asus odvezeme, opravíme a dovezeme odkudkoli v ČR.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.