+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy,servis PC

Klíčová slova: notebook servis, opravy, opravna, servis notebooků

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Opravíme Váš notebook. Přijímáme všechny značky a typy notebooků. Zajistíme výměnu vadných komponent i servis softwaru (instalace, odvirování apod.). Servis notebooků provádíme na úrovni komponent, tzn. neměníme hned celé součástkové obvody (jednoduché, ale drahé řešení), ale snažíme se opravit jednotlivé součástky. Ušetříte tak až 1/2 ceny nové základní desky.

Web: www.servisvm.cz

Další související informace

Servis a oprava počítačů

servis počítače, servis notebooku, záchrana dat – 1. internetový obchod s počítačovými službami v Čechách. Oprava počítače, notebooku, servis, montáž počítačů a příslušenství, obnova a záchrana dat, instalace a nastavení programů, instalace audio a video techniky, instalace domácích sítí atd.

NBServis.cz

notebook, servis, opravy, díly, pájení BGA – Provádíme servis a opravy všech značek a stáří notebooků. Prodáváme díly na všechny značky notebooků. Opravy na komponentové úrovni, BGA. Provádíme servis a opravy všech značek a stáří notebooků.Provádíme servis a opravy všech značek a

Servis počítačů Chomutov

servis, opravy, počítačů, notebooku, chomutov – Servis počítačů a jakékoliv další počítačové techniky (notebooky, tiskárny, monitory...), včetně záchrany dat. Přijedeme až k Vám domů! Volejte na 608 544 824. Pro více informací: www.notebook-pohotovost.cz.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.