+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OptiClub

Klíčová slova: OptiClub, optické sdružení, marketing pro optiky,

E-mail: registrace-opticlub@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: OptiClub je oborové sdružení nezávislých optik, které poskytuje svým členům komplexní podporu v oblasti obchodní, marketingové, věrnostní a vzdělávací.OptiClub není spojen se žádným subjektem na distribučním nebo profesním trhu.

Web: www.opticlub.cz

Další související informace

White Wolf Consulting

Dotace EU poradenství marketing business plán – Poradenství - efektivita, rozvoj firmy, strategické poradenství, marketing, public relations, mediarelations, business plány. Dotace z EU - bezplatné konzultace, žádosti, studie proveditelnosti. Roky 2007-13 nabízí jedinečnou příležitost k získání peněz z EU. Vzdělávání - Kurzy a semináře v mnoha oblastech, podpořené dlouholetými zkušenostmi se vzděláváním pro zaměstnance firem. Komunikace, projektové řízení, manažerské dovednosti, obchodní dovednosti a jiné.

MimiFusaky.cz

fusak pro miminka, dětské fusaky, letní i zimní – Informační stránka o fusacích pro miminka, dětských fusacích pro léto i do zimy a fusacích do kočárků. A to z kolekcí zboží Little Angel, české zboží šíté dle přání maminek i miminek, ze speciálních materiálů jako Outlast.

Tiskárny pro přímý potisk

potisk triček, tiskárny pro přímý tisk na textil, – Prodej a servis tiskáren pro přímý tisk na textil a pevné materiály. Rychlý tisk ve foto kvalitě na světlý i tmavý podklad za nízké provozní náklady - levné inkousty. Dodáváme i spotřební materiál k tiskárnám a příslušenství, včetně fixačních lisů.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.