+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orinoco

Klíčová slova: BPM,BPMS,workflow, business process management

E-mail: info@orinoco.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: Orinoco je software, řídící firemní procesy. Umožňuje zaměstnancům i zákazníkům jednoduše vkládat svoje požadavky přímo z webového prohlížeče, operativně na ně reagovat a také sledovat kvalitu a efektivitu jejich řešení. Svoje firemní procesy potřebuje efektivně řídit každá moderní organizace, procesní software však mnohdy zaostává za skutečnými potřebami. Při vývoji systému Orinoco jsme kladli důraz především na snadnou obsluhu, dostupnost informací a řešení častých problémů, jako je zástup zaměstance při dovolené, změna procesu, eskalace problému nebo delegování práce. Procesní software nepřináší firmám jen urychlení práce a zmenšení byrokracie. Vede také jednotlivé pracovníky při plnění jejich denních úkolů, čímž předchází chybám lidského faktoru a zajišťuje vyrovnanou kvalitu služeb.

Web: www.orinoco.cz

Další související informace

Hotel Aston, Bratislava

hotel bratislava, business hotel – Moderní business hotel v širším centru Bratislavy, velkoryse řešené prostorné pokoje s klimatizací, stylová hotelová restaurace, moderní konferenční místnosti, elegantní a příjemné prostředí, hotelové služby s vysokým standardem.

Olivius

Dotace, poradenství,projektový management – Komplexní služby v nalézání volných zdrojů pro firmy i municipality. Zpracování žádostí včetně všech potřebných dokumentů. Studie proveditelnosti. Project management. Vzdělávání. Kurzy. Vyhledávání vhodných titulů.

Realitní a obchodní kance

Realitní činnost, Development, Facility management – Prodej průmyslových a komerčních objektů, rodinných domů a pozemků. Realitní činnost, Development, Facility management, Správa budov a nemovitostí, Právní služby a poradenství, Finance, Pojištění, Znalecké posudky, Stavební činnost.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.