+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orinoco

Klíčová slova: BPM,BPMS,workflow, business process management

E-mail: info@orinoco.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: Orinoco je software, řídící firemní procesy. Umožňuje zaměstnancům i zákazníkům jednoduše vkládat svoje požadavky přímo z webového prohlížeče, operativně na ně reagovat a také sledovat kvalitu a efektivitu jejich řešení. Svoje firemní procesy potřebuje efektivně řídit každá moderní organizace, procesní software však mnohdy zaostává za skutečnými potřebami. Při vývoji systému Orinoco jsme kladli důraz především na snadnou obsluhu, dostupnost informací a řešení častých problémů, jako je zástup zaměstance při dovolené, změna procesu, eskalace problému nebo delegování práce. Procesní software nepřináší firmám jen urychlení práce a zmenšení byrokracie. Vede také jednotlivé pracovníky při plnění jejich denních úkolů, čímž předchází chybám lidského faktoru a zajišťuje vyrovnanou kvalitu služeb.

Web: www.orinoco.cz

Další související informace

Kanceláře, obchodní prost

EGON Business centre, prodej obchodních prostor, p – EGON Business centre - Novostavba administrativní budovy na Pankráci, Praha 4. Skvělá dopravní infrastruktura těžící z nedaleké magistrály, ale i nábřeží zajišťuje uživatelům nekomplikovanou dostupnost automobily a to jak skrze Prahu tak i následnou návaznost na D1. Komerční prostory business centra lze rovněž využívat i jako specializovaná pracoviště pro stomatologii, plastickou či zubní chirurgii, pediatrii, pro praktického lékaře či jako jiné lékařské prostory. Mimo kancelářské a obchodní prostory budou v rámci projektu k dispozici skladové prostory.

PERSEID.CZ s.r.o.

bezpečnost,úklid,pco,facility management – Bezpečnostní služba PERSEID působí na území ČR od roku 1997. Postupnou transformací se stala společností, která, vyjma bezpečnostních a úklidových služeb, nabízí kompletní zajištění správy firemních a soukromých objektů. Celý komplex těchto služeb se postupně stává známým pod názvem „facility management“. Nabízíme kompletní služby v oblasti ostrahy majetku a osob, úklidových služeb i kompletní správu objektů našich zákazníků.

Dolphin consulting s.r.o.

cognos, business intelligence, datové sklady, busi – Konzultační společnost zaměřená na obor Business Intelligence, pokrývající celé portfolio služeb zaměřených na řízení výkonnosti podniku. Integrace dat v datových skladech, plánování, analýza, reporting, tvorba skórkaret a dashboardů.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.