+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Orinoco

Klíčová slova: BPM,BPMS,workflow, business process management

E-mail: info@orinoco.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: Orinoco je software, řídící firemní procesy. Umožňuje zaměstnancům i zákazníkům jednoduše vkládat svoje požadavky přímo z webového prohlížeče, operativně na ně reagovat a také sledovat kvalitu a efektivitu jejich řešení. Svoje firemní procesy potřebuje efektivně řídit každá moderní organizace, procesní software však mnohdy zaostává za skutečnými potřebami. Při vývoji systému Orinoco jsme kladli důraz především na snadnou obsluhu, dostupnost informací a řešení častých problémů, jako je zástup zaměstance při dovolené, změna procesu, eskalace problému nebo delegování práce. Procesní software nepřináší firmám jen urychlení práce a zmenšení byrokracie. Vede také jednotlivé pracovníky při plnění jejich denních úkolů, čímž předchází chybám lidského faktoru a zajišťuje vyrovnanou kvalitu služeb.

Web: www.orinoco.cz

Další související informace

Amway Business

business – Stránka o Amway Businessu. Stránka upozorňuje na negativní stránky tohoto businessu. Na webu naleznete zajímavé články o amway businessu, diskuse, amway videa. Dále na webu naleznete SMS bránu (Vodafone, T-Mobile, O2).

Dolphin consulting s.r.o.

cognos, business intelligence, datové sklady, busi – Konzultační společnost zaměřená na obor Business Intelligence, pokrývající celé portfolio služeb zaměřených na řízení výkonnosti podniku. Integrace dat v datových skladech, plánování, analýza, reporting, tvorba skórkaret a dashboardů.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.0894 sekund.