+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

oXy Online - e-shopy

Klíčová slova: oXy Online, oXySHOP, oXyMedia, OXID eSho

E-mail: info@oxyonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2008

Popis: Společnost oXy Online s. r. o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Společnost je také výhradním dodavatelem internetového prodejního systému OXID eShop.

Web: www.oxyonline.cz/

Další související informace

Futurama online

Futurama online, download, česky, ke shlédnutí – Chcete se dozvědět více o svém oblíbeném seriálu Futurama? Nezbývá vám tedy nic jiného než navštívit naše stránky o seriálu Futurama. Dozvíte se více o postavách, kde koukat na seriál Futurama online a mnoho dalšího.

Prekladyzababku.cz

překlady, překlady online, překlady textu – Potřebujete přeložit článek či jiný text odborného rázu, ale nemáte dostatek času či jazykových znalostí? My ano! Jsme připraveni Vám pomoci. Nic není překážkou, v případě zájmu překlad zpracujeme do 24 hodin od zadání.

Peníze za práci online

práce z domu, online práce, vydělek online, služby – Kilerr je místo, kde dostanete 100,- až 2000,- Kč za dovednosti, ve kterých vynikáte! Jsme jedna z prvních stránek, která dá vyniknout talentům ve více než 25 odvětvích. Prodejte své dovednosti lidem nebo firmám. Pracujte z pohodlí domova.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.