+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

oXy Online - e-shopy

Klíčová slova: oXy Online, oXySHOP, oXyMedia, OXID eSho

E-mail: info@oxyonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2008

Popis: Společnost oXy Online s. r. o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Společnost je také výhradním dodavatelem internetového prodejního systému OXID eShop.

Web: www.oxyonline.cz/

Další související informace

hudba zdarma

hudba, zdarma, stazeni, online, mp3, rock, metal – Spousta hudby zdarma ke stazeni, country dnb electronic gothic hardcore hip_hop jazz metal pop punk rock techno trance a jine. Torrenty, navody, skusenosti, definice hudebnich stylu. Stahnete si jakoukolv hudbu chcete!

Jednoduchá tvorba flash a

flash, aplikace, tvorba, online, zdarma, slideshow – Na tomto serveru naleznete několik interaktivních aplikací pro vytváření flashových prvků zdarma do vlastních prezentací. Bez znalosti jakýchkoliv programovacích jazyků. Jednoduchá tvorba flash aplikací za pomocí několika kliknutí.

Mobile.de

auto, autobazar, online, mobile, mobile.de – Chystáte se koupit nové auto a chcete při tom ušetřit pár tisíc? Budete nové či ojeté auto vybírat na internetu? Představujeme Vám největší online bazar s novými i ojetými auty Mobile.de. Poukazujeme na výhody a upozorňujeme na problémy, které Vás při výběru auta mohou potkat. Představujeme největší online bazar s novými i ojetými auty Mobile.de. Poukazujeme na výhody a upozorňujeme na problémy, které Vás při výběru auta mohou potkat.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.