+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC Bazar

Klíčová slova: pocitace, pc, bazar, inzerce

E-mail: info@pcburza.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Inzertní portál zaměřený na prodej nebo koupi nových či použitých produktů výpočetní techniky jako například počítače, notebooky, pc komponenty, mobilní telefony, programy a hry a jiné produkty výpočetní techniky.

Web: www.pcburza.eu/cz/

Další související informace

Kompletní IT na Zličíně

počítače, PC, HTPC, servis, prodej, internet – Prodej a servis PC a HTPC, návrh a realizace počítačových drátových i bezdrátových (wifi) sítí. Instalace operačních systémů, odvirování a údržba PC. Více informací a nabídku služeb naleznete na webové stránce.

Správce sítě

Správce sítě,počítače,sítě – Správce sítě má velmi dobré zkušenosti s hardwarem i softwarem počítačů. Předností správce sítě je, má-li dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.c Správce sítě ovládá poradenství s licencováním programů. Zvládne udělat softwarový audit, má dostatečné zkušenosti se zabezpečením dat, zabezpečením dat a se zálohováním a odvirováním.

KompleXit.cz - PC e-shop

počítače, PC e-shop, elektronika, nábytek, Brno – Internetový prodej výpočetní techniky, elektroniky a kancelářského nábytku. 3d návrhy a kompletní realizace počítačových pracovišť. Zboží objednané do 13:00 rozvážíme po Brně zdarma ještě tentýž pracovní den!

Načítání trvalo 0.2897 sekund.