+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC Bazar

Klíčová slova: pocitace, pc, bazar, inzerce

E-mail: info@pcburza.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Inzertní portál zaměřený na prodej nebo koupi nových či použitých produktů výpočetní techniky jako například počítače, notebooky, pc komponenty, mobilní telefony, programy a hry a jiné produkty výpočetní techniky.

Web: www.pcburza.eu/cz/

Další související informace

Inzertník

inzerát, inzerce, bazar – Portál pro bezplatnou soukromou i firemní inzerci, s velkým množstvím kategorií. Vkládání fotografií k inzerátům a možnost editace pro registrované uživatele. Inzeráty je možné vložit i bez nutnosti registrace.

Jednoduché programovanie

programovanie, zrýchlenie PC, PC, návody pre PC , – Jednoduchá výučba programovania pomocou video-návodov. Na stránke si tiež môžete stihnúť rôzne programy ktoré zrýchlia PC alebo prispejú k bezpečnosti PC. Na stránke ešte nájdete rôzne tipy a triky ako na PC

Správa sítě, intranet, IT

správa sítě, outsourcing, software, PC, intranet – Pro firmy zajišťujeme kompletní outsourcing IT. Ať už potřebujete vyvinout docházkový systém, podnikový informační systém nebo vlastní internetové aplikace, můžete se na nás obrátit. Naší specialitou jsou počítačové sítě a jejich správa.

Načítání trvalo 0.2156 sekund.