+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC do školek

Klíčová slova:

E-mail: info@airbracco.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2009

Popis: Jsme mladá dynamická společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti výpočetní techniky a počítačových sítí. Kvalitu našich řešení vyzkoušelo velké množství našich spokojených zákazníků. V dnesni době plné moderních technologiích jsme se začali specializovat na rozvoj počítačové gramotnosti již těch nejmenších, což je bude provázet po zbytek života. Proto jsme se začali zabývat podporou mateřských školek.

Web: www.airbracco.cz

Další související informace

Zemní vruty KRINNER

Zemní vruty Krinner , ploty , sloupky , pletiva – emní vruty Krinner pro ploty, pergoly a jiné použití. - stavby bez použití betonu. Nabízíme široký sortiment zemních vrutů. Prodejní expozice v Brně. Odborné poradenství. Jednoduchá montáž svépomocí. Doprava po celé ČR.

billiard, poker,šípky

kulečník,billiard, poker, šípky, stolní futbal – Nabízíme billiard, poker, šípky, stolní futbal, náhradní díly, k herním automatům, součástky,opravy,servis, LCD monitory, akceptor GBA, MEI, NV, EBA, ICT, mincovník, dotykové sklo, zdroj, počítadlo židle,

Pension U Kohouta v Jesenici

Pension U Kohouta ,ubytování v – Pension se nachází v těsném sousedství Restaurace u Kohouta v Jesenici u Prahy.Nabízíme Vám komfortní ubytování v osmi nových, plně vybavených, komfortních dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, s možností přistýlky, s parkováním pod uzamčením a s možností využití služeb stylové Restaurace U kohouta,V jednotlivých apartmánech naleznete minikuchyňku vybavenou lednicí a elektrickým sporákem, kterou je možno na přání dovybavit mikrovlnou troubou. V obývacím pokoji je televize s pohodlným sezením a obývací stěnou, v ložnici potom dvě lůžka.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.