+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC do školek

Klíčová slova:

E-mail: info@airbracco.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2009

Popis: Jsme mladá dynamická společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti výpočetní techniky a počítačových sítí. Kvalitu našich řešení vyzkoušelo velké množství našich spokojených zákazníků. V dnesni době plné moderních technologiích jsme se začali specializovat na rozvoj počítačové gramotnosti již těch nejmenších, což je bude provázet po zbytek života. Proto jsme se začali zabývat podporou mateřských školek.

Web: www.airbracco.cz

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Výškové práce

Pokrývačství, klempířství, výškové práce, kácení – Provádíme pokrývačské a klempířské práce, kácení stromů, péče o zeleň, výškové práce, nátěry, bourání ve výškách, umisťování reklam a vánočních výzdob, odklízení sněhu a ledu ze střech, montáž teplených kabelů do okapů. Pracujeme po celé ČR

Načítání trvalo 0.1226 sekund.