+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC do školek

Klíčová slova:

E-mail: info@airbracco.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2009

Popis: Jsme mladá dynamická společnost, která nabízí široké spektrum služeb v oblasti výpočetní techniky a počítačových sítí. Kvalitu našich řešení vyzkoušelo velké množství našich spokojených zákazníků. V dnesni době plné moderních technologiích jsme se začali specializovat na rozvoj počítačové gramotnosti již těch nejmenších, což je bude provázet po zbytek života. Proto jsme se začali zabývat podporou mateřských školek.

Web: www.airbracco.cz

Další související informace

Kvalitní psí boudy

psí bouda, bouda pro psa, zateplená bouda, – Vyrábíme kvalitní psí boudy, pro všechny plemena psů. Tyto splňují i ty nejnáročnější chovatelské požadavky. Každá bouda je vyráběna na míru konkrétního psa. Plášť boudy a vnitřní přepážka jsou zatepleny polystyrenem

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.