+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC servis Kyje / Malešice

Klíčová slova: PC servis Kyje Malešice Štěrboholy Hostivař

E-mail: info@pc-servis-kyje-malesice.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: Čekáte zdlouhavě na start systému, nebo otevření aplikací? Snížila se Vám rychlost internetu? Vzpomínáte si ještě vůbec, jak rychlý byl Váš počítač, když jste si ho pořídili? Ne?! Máme pro Vás dobrou zprávu - opět můžete mít svůj počítač "svižný" jako dřív! Náš PC servis se specializuje především na optimalizaci operačního systému, kontroly a jeho důkladnému zabezpečení. Dále provadíme odvirování, reinstalace operačního systému a instalaci běžného uživatelského softwaru.

Web: www.pc-servis-kyje-malesice.cz/

Další související informace

AUTOSERVIS KUBÁNEK

autoservis, pneuservis, Kubanek, As, servis brzd, – AUTOSERVIS PNEUSERVIS KUBÁNEK. Pneuservis osobních automobilů, nákladních automobilů, stavebních a zemědělských strojů, opravy velkých průrazů. V našem autoservisu provádíme: servis brzd, konrolu a geometrii, opravy výfuků, výměnu olejů a filtrů, servis klimatizací atd.

Damnation,Xbox360,PS3, PC

PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra – Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

Autoklimatizace

autoklimatizace, auto, servis autoklimatizace – Autoklimatizace: Profesionální servis autoklimatizace osobních, nákladních i speciálních strojů včetně návrhu, montáží, servisem, oprav klimakompresorů, hadic, trubek, chladičů, výparníků a řídících jednotek autoklimatizace. Servis autoklimatizace za akční cenu 999 Kč.

Načítání trvalo 3.5455 sekund.