+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC SERVIS Nový Jičín

Klíčová slova: servis pc, opravy počítačů, servis počítačů

E-mail: pc-servis@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2011

Popis: Servis počítačů pro domácnosti i pro firmy přímo u zákazníka. Zajišťujeme opravy PC, servis PC, antivirové zabezpečení, odvirování, instalace software i hardware. Nabízíme správu sítí – návrhy, realizace, zabezpečení. Prodáváme PC sestavy.

Web: www.pocitacekozar.cz

Další související informace

PC servis v Praze NONSTOP

servis pc,pc servis,nosntop pc servis,servis praha – S námi už nikdy nemusíte Vy a Váš počítač vozit do servisního střediska. MY PŘIJEDEME KDYKOLIV K VÁM. Na místě zjistíme závady a podle závažnosti buď opravíme na místě, nebo v servisu provedeme potřebnou opravu. Jsme připraveni Vám velmi kvalitně odstranit veškeré problémy s výpočetní technikou a Vy nemusíte opustit pohodlí Vaší kanceláře nebo domova. U nás je pracovní doba pro servis PC 24 hodin denně 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.Nonstop pc servis.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

Servis počítačů

servis výpočetní techniky, servis počítačů, oprava – Servis osobních počítačů, mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení za rozumné ceny. Výměna poškozených displejů, výkup a prodej použitých počítačů a komponent. Více na www.martinpsenica.cz :-)

Načítání trvalo 0.0638 sekund.