+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC SERVIS Nový Jičín

Klíčová slova: servis pc, opravy počítačů, servis počítačů

E-mail: pc-servis@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2011

Popis: Servis počítačů pro domácnosti i pro firmy přímo u zákazníka. Zajišťujeme opravy PC, servis PC, antivirové zabezpečení, odvirování, instalace software i hardware. Nabízíme správu sítí – návrhy, realizace, zabezpečení. Prodáváme PC sestavy.

Web: www.pocitacekozar.cz

Další související informace

Tichý počítač

servis pc,pc sestavy,tiché pc,luxusní počítač,seo – Nabízíme luxusní tiché počítače i odhlučnění stávajích počítačů. Spolehlivý a rychlý servis PC - náš technik s autem přijede přímo k Vám, jsme levnější než autorizované servisy. Poskytujeme komplexní správu počítačů firmám, správu sítí i poradenství v oblasti hardwaru i softwaru.

PCSERVIS

servis, PC, opravy PC, servispc, servis počítačů – Servis výpočetní techniky, poradenství, správa sítě, odvirování PC, zálohování, záchrana dat, zasíťování vašich periférií (počítač, notebook, IP telefon, mobil, tiskárna, NAS atd.) a napojení na internet.

PC pohotovost Chomutov

servis počítačů, opravy počítačů, správa sítí – Poskytujeme PC pohotovost pro domácnosti i firmy. Nabízíme servis počítačů, opravy notebooků, opravy monitorů, správu sítí pro Chomutov, Jirkov a okolí. PC pohotovost až k Vám domů již od 299 Kč. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Načítání trvalo 0.2359 sekund.