+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PC Servis Třebíč

Klíčová slova: pc servis třebíč, počítače třebíč, wifi

E-mail: info@pcservistrebic.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2013

Popis: Profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, záchrana a záloha dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy, domácí sítě, wifi, poradenství v IT a mnoho dalšího

Web: www.pcservistrebic.cz

Další související informace

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

Expresní servis notebooků

Hp, Epson, Canon, Samsung, Fujitsu, Minolta – Expresní servis a opravy tiskáren, monitorů, notebooků , počítačů a záložních zdrojů. Značky Konica Minolta , Brother, LYNX , Canon, Olivetti , Epson, Proview, Fujitsu Siemens, Sony, Genius, Xerox , (HP) Hewlett Packard, Samsung .

TDMA.cz

Internet, připojení, tdma, bezdrátové, wifi – TDMA.cz je moderní vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu v pásmu 5 GHz na území Karlových Varů a okolí. Účtování připojení po dnech! Neplatíte, když nejste online, a to je férová nabídka! Připojte se také!

Načítání trvalo 0.2402 sekund.